Iepērkoties mūsu internetveikalā par veiktajiem pasūtījumiem varat norēķināties izvēloties Jums izdevīgāko apmaksas veidu:

Līzings: 
Sadarbībā ar līzinga kompāniju www.aizdevums.lv piedāvājam iespēju mūsu klientiem veikt pasūtījumus ar līzinga norēķinu.
Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Aizdevums.lv arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 67270200 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz aizdevums@aizdevums.lv

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas ar līzinga maksājumu, ar Jums sazināsies mūsu konsultants, lai informētu par iespējām Jums noformēt līzinga līgumu.
Izvēloties apmaksu līzingā, jāatzīmē Jūsu izvēle pasūtījuma formā, apmaksu norādot skaidrā naudā. 

Jūs varat pieteikt līzingu arī tiešsaistē, lapas sadaļā "Līzings"

Skaidrā naudā: 
1. Saņemot preci samaksa tiek veikta kurjeram
2. Apmaksa tiek veikta mūsu tirdzniecības vietās saņemot pasūtījumu.
Pasūtījums tiek sagatavots piegādei vai saņemšanai personīgi  līdz 8 darba stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas vai līzinga pieteikuma apstiprinājuma.

Apmaksa ar pārskaitījumu: 
Apstiprinot veikto pasūtījumu, e-pastā saņemsiet rēķinu tā apmaksai. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta TIKAI pēc maksājuma saņemšanas.
Ņemiet vērā, ka pārskaitījumu ne vienmēr saņemsim uzreiz, kas saistīts ar starpbanku maksājumiem, tāpēc pasūtījumu izpilde izvēloties šo maksājuma veidu var tikt uzsākta pēc kāda laika, kad pārskaitījums būs veikts.

Samaksa ar bankas karti:
Šo maksājumu var veikt piegādes kurjeram preci saņemot ja izvēlēts piegādes pakalpojums (precēm kuru svars nepārsniedz 100kg)

0
 
TopTehnika.lv 2019
Tel. 26221199
Darba dienās: 9:00-17:00
Meiju ceļā 6a, Jelgava, LV3007

 . Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti Ceno.lv