Uzņēmumam ir piešķirts CrefoCert sertifikāts, kas ir stabilitātes un kvalitātes zīme. 
Tas ir īpašs izcilas maksātspējas apliecinājums konkurentu vidū.
Sadarbības indikātors gan klientiem gan piegādātājiem.

Iepērkoties mūsu internetveikalā par veiktajiem pasūtījumiem varat norēķināties izvēloties Jums izdevīgāko apmaksas veidu:

Internetbanka vai maksājumu karte:
Iespējams veikt maksājumu ar Visa un Mastercard maksājumu kartēm.

Skaidrā naudā
: 

Apmaksa tiek veikta mūsu tirdzniecības vietās saņemot pasūtījumu.
Pasūtījums tiek sagatavots piegādei vai saņemšanai personīgi  līdz 8 darba stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas vai līzinga pieteikuma apstiprinājuma.

Apmaksa ar pārskaitījumu: 
Apstiprinot veikto pasūtījumu, e-pastā saņemsiet rēķinu tā apmaksai. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta TIKAI pēc maksājuma saņemšanas.
Ņemiet vērā, ka pārskaitījumu ne vienmēr saņemsim uzreiz, kas saistīts ar starpbanku maksājumiem, tāpēc pasūtījumu izpilde izvēloties šo maksājuma veidu var tikt uzsākta pēc kāda laika, kad pārskaitījums būs veikts.

Līzings: 
Sadarbībā ar līzinga kompāniju www.aizdevums.lv piedāvājam iespēju mūsu klientiem veikt pasūtījumus ar līzinga norēķinu.
Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Aizdevums.lv arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 67270200 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz aizdevums@aizdevums.lv

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas ar līzinga maksājumu, ar Jums sazināsies mūsu konsultants, lai informētu par iespējām Jums noformēt līzinga līgumu.
Izvēloties apmaksu līzingā, jāatzīmē Jūsu izvēle pasūtījuma formā, apmaksu norādot skaidrā naudā. Sadarbībā ar aizdevums.lv piedāvājam izdevīgus pēcapmaksas nosacījumus visām precēm.
Iespējams izvēlēties dažādus apmaksas termiņus.
Pirkumi ar pirmo un bez pirmās iemaksas.

Vairāk par piedāvājumu vietnē: aizdevums.lv

apmeklēt vietni aizdevums.lv
 
Uzzini savas iespējas nenākot uz veikalu...
Aizpildi un nosūti savu pieteikumu aizdevums.lv tiešsaistē

aizpildīt līzinga pieteikumu ONLINE*
* aizpildot pieteikumu lūdzam norādīt korektu plānoto aizdevuma summu 
Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Aizdevums.lv arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 67270200
vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz aizdevums@aizdevums.lv

Pasūtījumu ir iespējams saņemt personīgi.
Meiju ceļā 6a, Jelgava, LV-3007

Pasūtījums tiek sagatavots piegādei vai saņemšanai personīgi līdz 8 darba stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas vai līzinga pieteikuma apstiprinājuma.

Pasūtījumu piegāde Latvijas un Baltijas teritorijā tiek nodrošināta ar vairākiem piegādes veidiem:
1. veids - pakomātu pakalpojums
2. veids -  kurjeru
 piegāde
3. veids - piegāde ar mūsu transportu

Visu pasūtījumu piegāde, kuru preču kopsumma ir vismaz 1 €, ir bezmaksas visā Latvijas teritorijā vismaz vienam no piegādes veidiem. 
Ja pasūtījumu piegāde iespējama ar vairākiem piegādes veidiem, tad bezmaksas piegādes iespējama tikai uz Omniva pakomātiem

Mūsu loģistikas sadarbības partneri: OMNIVA un VENIPAK:

Kurjers - nodrošina pasūtījumu piegādi ar kurjeru tieši līdz Jūsu durvīm, lai arī kur Jūs atrastos - mājās, darbā, laukos, vasarnīcā vai jebkur citur. Pēc pasūtījuma izsūtīšanas no mūsu noliktavas, Jūs saņemsiet detalizētu piegādes informāciju uz pasūtījumā norādīto elektronisko pasta adresi, kā arī īsziņas veidā uz sūtījuma saņēmēja telefona numuru. Katru no mūsu noliktavas izsūtīto sūtījumu iespējams izsekot mājaslapā omniva.lv ievadot sūtījuma kodu, kuru saņemsiet Jums izsūtītajā informācijā.

! Svarīgi zināt, ka visi pasūtījumi izvēloties šo piegādes veidu tiek piegādāti tikai darba dienās.

Pakomāts - nodrošina pasūtījumu piegādi uz kādu no gandrīz 100 pakomātiem visā Latvijas teritorijā. Izvēloties šo piegādes veidu varēsiet saņemt pasūtījumu Jums ērtā laikā - pēc pasūtījuma piegādes izvēlētajā pakomātā nekavējoties tiksiet informēts, ka varat ierasties to saņemt. Jums nebūs jāpakārto savi darbi pasūtījuma piegādei, jo sūtījumi pakomātos tiek uzglabāti 7 dienas. Pēc pasūtījuma izsūtīšanas no mūsu noliktavas, Jūs saņemsiet detalizētu piegādes informāciju uz pasūtījumā norādīto elektronisko pasta adresi, kā arī īsziņas veidā uz sūtījuma saņēmēja telefona numuru. Katru no mūsu noliktavas izsūtīto sūtījumu iespējams izsekot Omniva mājaslapā www.omniva.lv ievadot sūtījuma kodu, kuru saņemsiet Jums izsūtītajā informācijā.

! Svarīgi zināt, ka visi pasūtījumi izvēloties šo piegādes veidu uz pakomātiem visā Latvijā tiek piegādāti gan darba dienās, gan sestdienās.

Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Omniva kurjerdienestu arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 27042424 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz info@omniva.lv . 

0
 . Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti Ceno.lv