Iepērkoties mūsu internetveikalā par veiktajiem pasūtījumiem varat norēķināties izvēloties Jums izdevīgāko apmaksas veidu:

Skaidrā naudā: 
Apmaksa tiek veikta mūsu tirdzniecības vietās saņemot pasūtījumu.
Pasūtījums tiek sagatavots piegādei vai saņemšanai personīgi  līdz 8 darba stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas vai līzinga pieteikuma apstiprinājuma.

Apmaksa ar pārskaitījumu: 
Apstiprinot veikto pasūtījumu, e-pastā saņemsiet rēķinu tā apmaksai. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta TIKAI pēc maksājuma saņemšanas.
Ņemiet vērā, ka pārskaitījumu ne vienmēr saņemsim uzreiz, kas saistīts ar starpbanku maksājumiem, tāpēc pasūtījumu izpilde izvēloties šo maksājuma veidu var tikt uzsākta pēc kāda laika, kad pārskaitījums būs veikts.

Līzings: 
Sadarbībā ar līzinga kompāniju www.aizdevums.lv piedāvājam iespēju mūsu klientiem veikt pasūtījumus ar līzinga norēķinu.
Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Aizdevums.lv arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 67270200 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz aizdevums@aizdevums.lv

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas ar līzinga maksājumu, ar Jums sazināsies mūsu konsultants, lai informētu par iespējām Jums noformēt līzinga līgumu.
Izvēloties apmaksu līzingā, jāatzīmē Jūsu izvēle pasūtījuma formā, apmaksu norādot skaidrā naudā. Sadarbībā ar aizdevums.lv piedāvājam izdevīgus pēcapmaksas nosacījumus visām precēm.
Iespējams izvēlēties dažādus apmaksas termiņus.
Pirkumi ar pirmo un bez pirmās iemaksas.

Vairāk par piedāvājumu vietnē: aizdevums.lv

apmeklēt vietni aizdevums.lv
 
Uzzini savas iespējas nenākot uz veikalu...
Aizpildi un nosūti savu pieteikumu aizdevums.lv tiešsaistē

aizpildīt līzinga pieteikumu ONLINE*
* aizpildot pieteikumu lūdzam norādīt korektu plānoto aizdevuma summu 
Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Aizdevums.lv arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 67270200
vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz aizdevums@aizdevums.lv

0
 
Pārdošana: 26221199
Montāža: 26666112
Serviss: 22443939

Darba dienās: 9:00-17:00
Meiju ceļā 6a, Jelgava, LV3007
SIA Ergolukss
Reg. nr. 43603029605
Būvkomersants nr.. 14897

 . Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti Ceno.lv