Kādēļ tieši Biodom iekārtas?

Biodom apkures katla uzticamība un efektivitāte ir rezultāts daudzgadējiem ieguldījumiem biomasas apkures sistēmu izstrādē, kā arī ļoti lielai praktiskajai pieredzei šo sistēmu montažā un apkalpošanā.
BIODOM katlā esošie konstruktīvie risinājumi ir tik veiksmīgi, ka veido pamatu arī parējo modeļu izstrādei. Šodienas tirgū piedāvatā katla pilnveidotā versija  joprojām turpina būt par vispieprasītako un pārdotāko mūsu modeli ES tirgos.

Ar BIOLOGIC vadības automātiku aprīkotais katls ekonomē līdz pat 40%  granulu salīdzinoši ar citām iekārtām. Ērta un saprotama vadības programma ļauj vienkārši uzstādīt katla darbības režīmus. BIOLOGIC tehnoloģijas izmantošana nodrošina katla iespējas pašrocīgi pielāgoties ekspluatācijas mainīgajiem apstākļiem, tādejādi vienmēr panākot optimālu efektivitāti un ilgtermiņā stabilu sistēmas darbību.

Augsta ražošanas kvalitāte, mūsdienīgs dizains, vadības automātikas parametru paškontrole un uzticamība – tās ir tikai dažas no šī katla prieksrocībām, kas sniedz komfortu, ekonomiju un pilnīgu drošību. Atbilstība visaugstākajai 5 klasei, saskaņā ar EN 303-5, sniedz iespēju tās lietotajiem saņemt subsīdijas un atvieglojumus iekārtas iegādē saskaņā ar ES valstu individuālo regulējumu. Katla ugnsdrošība atbilst visaugstākajiem standartiem, bet elektroniskās un mehāniskās drošības sistēmas nodrošina arī dūmgāzu un spiediena kontroli.

A++ un 5. klase!

5-Klase – Visu katli ir ražoti saskaņā ar ES direktīvas EN303-5/2012 prasībām, kas sniedz nozarē augstākās prasības par iekārtu ražošanas procesa nodrošināšanu un materiālu izvēli (piemēram, metāla biezumu katla siltummainim). Katlu kvalitāti apliecinošos sertifikātus ir izniegušas Itālijas (Kiva), Dānijas (DTI) un Nīderlanades neatkarīgās sertificēšanas organizācijas.
EcoDesign – Kopš 2020 gada 1. janvāra ES ir stājušies spēkā jauni, stingrāki nosacījumi attiecībā par granulu katlu efektivitāti kā arī emisiju normām. Mūsu apkures katli kvalificējās jaunajām normām, pierādot savu perspektīvumu.
Energo Marķējums – Ejot kopsolī ar ES enerģētikas un energo efektivitātes ieviestajiem regulējumiem, mēs ražojam iekārtas ar minimālu elektroenerģijas patēriņu. Visi katli ir saņēmuši A++ energo efektivitātes novērtējumu.

0
Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos