Tas ir Bosch : COP līdz 4.93 un A++ 

Compress 7000i AW siltumsūknis ir paredzēts uzstādīšanai ārpus telpām un savienošanai ar iekštelpas siltumsūkņa moduli AWM/AWMS vai AWB/AWE. Compress 7000i AW var tikt izmantots kā vienīgais siltuma avots vai kombinācijā ar gāzes, dīzeļa vai granulu katlu.

Reversīvais siltumsūknis, karstais ūdens, apkure un aktīva dzesēšana
Ļoti augsta efektivitāte, COP līdz 4.93 un A++ energoefektivitātes klase
Kompresors ar jaudas regulāciju (invertors), vislabākais komforts un viszemākais enerģijas patēriņš
Augsta turpgaitas temperatūra līdz 62 °C
Klusa darbība, ventilators ar ātruma kontroli (invertors) un trokšņu slapējošs EPP materiāls
Paredzēts Ziemeļvalstu reģionam, Smart Soft Defrost atkausēšana un izturīgs korpuss
Hermētiski noslēgts aukstumaģenta loks, ātra uzstādīšana bez darbībām ar aukstumaģentiem

Kāpēc tieši siltumsūknis:

Tīrākais, drošākais un uzticamākais siltuma avots atrodas tieši pie Jūsu namdurvīm: zeme un gaiss ir gigantiski enerģijas uzkrājēji. Lietojiet šo bezmaksas enerģiju un iepazīstiet siltumsūkņu priekšrocības.
Ekonomiskums
Jūs būtiski samazināsiet apkures izmaksas, jo 3/4 no nepieciešamas siltumenerģijas Jūs iegūsiet bez maksas. Pie tam, siltumsūkņa apkope ir ļoti vienkārša un neprasīs lielus tēriņus.
Siltumsūknim nav nepieciešama plaša katla telpa, skurstenis, gāzesvads vai kurināma glabātava. Tas krietni samazinās būvniecības izmaksas.
Komforts un drošība
Jums nebūs problēmu ar kurināmā iegādi, transportēšanu un glabāšanu. Jums nebūs jāstrādā par kurinātāju, jo siltumsūknis darbojas automātiskā režīmā. Jebkurā laikā mājās valdīs siltums un omulība!
Siltumsūkņī nav degšanas procesu, nav augstu temperatūru un kaitīgo izmešu. Izplūstošas degvielas, netīrumi, kvēpi un smakas pieder pagātnei.
Pārliecība par rītdienu
Jūs kļūsiet neatkarīgs no kurināma piegādātājiem, nodrošināsies pret neprognozējamo kurināma cenu pieaugumu un samazināsiet apkārtējās vides piesārņojumu.             

GAISS / ŪDENS SILTUMSŪKNIS

Vienkārša uzstādīšana - liela jauda
Apkārtējā gaisa izmantošana kā siltuma avots ir ļoti vienkāršs risinājums. Nav nepieciešamas īpašas atļaujas, ierīkošana notiek ātri un neprasa lielas izmaksas, jo atkrīt zemes rakšanas darbi vai dziļurbumi. Pat –20 °C temperatūrā gaisa siltumsūknis saņem siltumenerģiju no apkārtējā gaisa.

Jūsu gaisa siltumsūknis: efektīvs un neuzkrītošs
Abas gaisa siltumsūkņa daļas vienmēr izskatīsies neuzkrītoši – gan ārpusē pie ēkas sienas, gan telpā. Siltumsūknis darbojas energoefektīvi un klusi. Augstas COP vērtības garantē ievērojamu ekonomiju un pastāvīgu siltuma komfortu jebkurā gadalaikā.

BOSCH COMPRESS 7000 - VIENKĀRŠI REVOLUCIONĀRS

Vienkārši efektīvs
Compress 7000i AW ir viens no efektīvākajiem siltumsūkņiem savā klasē. Augsts lietderības koeficients (COP) nodrošinās ievērojamus ietaupījumus jūsu mājsaimniecībā.
Vienkārši komfortabls
Compress 7000i AW siltumsūknim ir regulējamais kompresors, kas pielāgo savu jaudu apkures pieprasījumam. Maksimāls komforts ar minimālu enerģijas patēriņu. Turklāt, karstās vasaras dienās Compress 7000i AW aizvietos kondicionieri un atdzesēs jūsu māju.
Vienkārši kluss
Darbības laikā Compress 7000i AW siltumsūknis ir gandrīz nedzirdams. Ieslēdzot uz nakti ”kluso režīmu”, jūs varat pazemināt tā jau zemo trokšņu līmeni vēl vairāk.
Vienkārši kompakts
Atrast vietu, kur novietot Compress 7000i AW, ir ļoti viegli. Tas var tikt uzstādīts jebkurā - arī vismazākajā zemes gabalā. Montāža notiek ļoti ātri, bez apjomīgiem rakšanas darbiem un operācijām ar dzesētājaģentiem.
Vienkārši skaists
Mūsdienīgie, elegantā dizaina iekštelpu moduļi fascinē ar noapaļotiem stūriem un augsto tehnoloģiju stikla virsmām.
Viegli izmantojams - pat internetā
Pateicoties grafiskajam displejam, Compress 7000i AW regulēšana ir viegla un saprotama. Integrētais komunikācijas modulis ļauj vadīt apkures sistēmu no attālumā. Viss, kas jums ir nepieciešams – viedtālrunis un bezmaksas Bosch EasyRemote aplikācija.

DROŠS UN FINANSIĀLI IZDEVĪGS

Compress 3000 AWS siltumsūknis padarīs jūsu dzīvi daudz vienkāršāku. Tas pārliecina ar savu daudzveidību, kā arī ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību.

Daudzveidīgs

Compress 3000 AWS var izmantot gan jaunbūvēs, gan modernizācijai – kā autonomu iekārtu, tā arī kombinācijā ar citiem siltuma ražotājiem renovējamās mājās. Labs veids, kā atbrīvoties no kurinātāja ikdienas pienākumiem un samazināt savus apkures izdevumus.

Efektīvs jebkādos apstākļos

Pateicoties invertora vadībai, Compress 3000 AWS jauda tiek vienmērīgi regulēta plašā diapazonā. Tādējādi telpā tiek uzturēta komforta temperatūra bez lieka elektroenerģijas patēriņa. Turklāt Compress 3000 AWS darbojas klusi, jo arī ventilatora apgriezienu skaits tiek regulēts.

Uzticams

Compress 3000 AWS sastāv no iekštelpu un ārējā bloka, starp kuriem cirkulē nesasalstošs aukstumaģents (split–sistēma), tāpēc iekārtai nav bīstami ilgstoši elektroenerģijas padeves pārtraukumi pie zemām āra temperatūrām.

Kompakts

Siltumsūknim nepieciešama tikai neliela uzstādīšanas vieta ārpus mājas, un iekštelpu moduļus iespējams elastīgi uzstādīt uz grīdas vai pie sienas. Gan veļas mazgāšanas telpā, gan darbnīcā varēsiet viegli atrast pietiekami daudz vietas.

0

Pirkumu grozs

Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos