Pasūtījumu ir iespējams saņemt personīgi.
Meiju ceļā 6a, Jelgava, LV-3007

Pasūtījums tiek sagatavots piegādei vai saņemšanai personīgi līdz 8 darba stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas vai līzinga pieteikuma apstiprinājuma.

Pasūtījumu piegāde Latvijas un Baltijas teritorijā tiek nodrošināta ar vairākiem piegādes veidiem:
1. veids - pakomātu pakalpojums
2. veids -  kurjeru
 piegāde
3. veids - piegāde ar mūsu transportu

Visu pasūtījumu piegāde, kuru preču kopsumma ir vismaz 1 €, ir bezmaksas visā Latvijas teritorijā vismaz vienam no piegādes veidiem.
Ja pasūtījumu piegāde iespējama ar vairākiem piegādes veidiem, tad bezmaksas piegādes iespējama tikai uz Omniva pakomātiem.

Mūsu loģistikas sadarbības partneri: OMNIVA un VENIPAK:

- Kurjers - nodrošina pasūtījumu piegādi ar kurjeru tieši līdz Jūsu durvīm, lai arī kur Jūs atrastos - mājās, darbā, laukos, vasarnīcā vai jebkur citur. Pēc pasūtījuma izsūtīšanas no mūsu noliktavas, Jūs saņemsiet detalizētu piegādes informāciju uz pasūtījumā norādīto elektronisko pasta adresi, kā arī īsziņas veidā uz sūtījuma saņēmēja telefona numuru. Katru no mūsu noliktavas izsūtīto sūtījumu iespējams izsekot mājaslapā omniva.lv ievadot sūtījuma kodu, kuru saņemsiet Jums izsūtītajā informācijā.

! Svarīgi zināt, ka visi pasūtījumi izvēloties šo piegādes veidu tiek piegādāti tikai darba dienās.

Pakomāts - nodrošina pasūtījumu piegādi uz kādu no gandrīz 100 pakomātiem visā Latvijas teritorijā. Izvēloties šo piegādes veidu varēsiet saņemt pasūtījumu Jums ērtā laikā - pēc pasūtījuma piegādes izvēlētajā pakomātā nekavējoties tiksiet informēts, ka varat ierasties to saņemt. Jums nebūs jāpakārto savi darbi pasūtījuma piegādei, jo sūtījumi pakomātos tiek uzglabāti 7 dienas. Pēc pasūtījuma izsūtīšanas no mūsu noliktavas, Jūs saņemsiet detalizētu piegādes informāciju uz pasūtījumā norādīto elektronisko pasta adresi, kā arī īsziņas veidā uz sūtījuma saņēmēja telefona numuru. Katru no mūsu noliktavas izsūtīto sūtījumu iespējams izsekot Omniva mājaslapā www.omniva.lv ievadot sūtījuma kodu, kuru saņemsiet Jums izsūtītajā informācijā.

! Svarīgi zināt, ka visi pasūtījumi izvēloties šo piegādes veidu uz pakomātiem visā Latvijā tiek piegādāti gan darba dienās, gan sestdienās.

Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Omniva kurjerdienestu arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 27042424 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz info@omniva.lv . 

0
 
Pārdošana: 26221199
Montāža: 26666112
Serviss: 22443939

Darba dienās: 9:00-17:00
Meiju ceļā 6a, Jelgava, LV3007
SIA Ergolukss
Reg. nr. 43603029605
Būvkomersants nr.. 14897

 . Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti Ceno.lv